Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
RS485/422 Modbus Serial Module
| EAN | 5703472461311 |
| Typ | ILX34-MBS485 |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.89.014.712 |
| Tillgänglighet | Lager |
| Lager | Finns i lagerAntal på lager: 579.89.014.712 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
RS485/422 Modbus Serial Module for CompactLogix L1 and Point I/O Adapters
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 12mm |
| Dybde | 75.5mm |
| Højde | 56mm |

