Rockwell Automation In-chassis
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Steinel
- Harting
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 35.00 Svagstrømskabler
- 63.00 Strømforsyninger
- 78.00 Apparater for rumklima
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 97.00 Værktøj
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Modbus TCP/IP Enhanced Communication Mod
| sch-product-heading-ean | 5703472461489 |
| sch-product-heading-type | MVI69E-MBTCP |
| Supplier | Prosoft |
| sch-product-heading-productno | 79.86.105.909 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.86.105.909 |
| Arrival time (days) | 24 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Modbus TCP/IP Enhanced Communication Module
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 35mm |
| Dybde | 87mm |
| Højde | 118mm |

