Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Netbiter I/O Extender 8 analog input cur
| EAN | 5703472413884 |
| Typ | IOX-8AIIS |
| Leverantör | HMS eWon |
| Artikelno | 79.86.102.067 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.102.067 |
| Leveranstid (dagar) | 25 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Netbiter I/O Extender 8AIIS. 8 Analog inputs (0-20 mA input, 4-20 mA)
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 23mm |
| Dybde | 98mm |
| Højde | 109mm |

