Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Netbiter I/O extender 8 analog input vol
| EAN | 5703472413877 |
| Typ | IOX-8AIV |
| Leverantör | HMS eWon |
| Artikelno | 79.86.102.054 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.102.054 |
| Leveranstid (dagar) | 25 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Netbiter I/O Extender 8AIV. 8 Analog inputs (only 1-10V input)
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 23mm |
| Dybde | 98mm |
| Højde | 109mm |

