Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
802.11abgn Fast Industrial Hotspot
| EAN | 5703472380087 |
| Typ | RLX2-IHNF-W-A |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.099.057 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.099.057 |
| Leveranstid (dagar) | 7 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
802.11abgn Fast Industrial Hotspot
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 118mm |
| Dybde | 38mm |
| Højde | 147mm |

