Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
FAST INDUSTRIAL HOTSPOT
| EAN | 5703472376325 |
| Typ | RLX2-IHNF-E |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.095.352 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.095.352 |
| Leveranstid (dagar) | 3 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
802.11abgn Fast Industrial Hotspot, includes 2dBi stub antenna
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 118mm |
| Dybde | 38mm |
| Højde | 147mm |

