Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Siemens Industrial Ethernet Com Module
| EAN | 5703472351186 |
| Typ | MVI56E-SIE |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.090.470 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.090.470 |
| Leveranstid (dagar) | 21 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Siemens Industrial Ethernet Com Module
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 38.1mm |
| Dybde | 111.25mm |
| Højde | 300mm |

