Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Modbus M/S for Rem. Chas. Serial Enh.
| EAN | 5703472351117 |
| Typ | MVI56E-MCMR |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.090.409 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.090.409 |
| Leveranstid (dagar) | 7 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Modbus M/S for Rem. Chas. Serial Enh.
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 38.1mm |
| Dybde | 111.25mm |
| Højde | 300mm |

