Rockwell Automation In-chassis
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Steinel
- Harting
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 35.00 Svagstrømskabler
- 63.00 Strømforsyninger
- 78.00 Apparater for rumklima
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 97.00 Værktøj
- 99.00 Andre varer
Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Modbus Serial Lite Com Module
| EAN | 5703472350783 |
| Typ | MVI69L-MBS |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.090.072 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.090.072 |
| Leveranstid (dagar) | 3 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Modbus Serial Lite Com Module
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 35mm |
| Dybde | 87mm |
| Højde | 118mm |

