Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
PROFIBUS DPV1 Master for CompactLogix
| EAN | 5703472350578 |
| Typ | ILX69-PBM |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.089.863 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.089.863 |
| Leveranstid (dagar) | 3 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
PROFIBUS DPV1 Master for CompactLogix
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 35mm |
| Dybde | 87mm |
| Højde | 118mm |

