Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
POE12VDC @ 0.67A with 2-pin connector
| EAN | 5703472350349 |
| Typ | POE-48I-12S-2 |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.089.630 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.089.630 |
| Leveranstid (dagar) | 7 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
POE12VDC @ 0.67A with 2-pin connector
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 76mm |
| Dybde | 83mm |
| Højde | 38mm |

