Kinetix Servo Motors Cables.
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection.
- Condition Monitoring.
- Connection Devices.
- Drives & Motors.
- Energy Monitoring.
- Human Machine Interface.
- SOF Software.
- Industrial Computers and Monitors.
- Input/Output (I/O) Modules.
- Motion Control.
- Motor Control.
- Network Security & Infrastructure.
- Power Supplies.
- Programmable Controllers.
- Push Buttons & Signaling Devices.
- Relays & Timers.
- Safety Products.
- Sensors & Switches.
- Signal Interface.
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Scheduled Siemens 3964R Com Module
| EAN | 5703472351254 |
| Typ | MVI56-S3964R |
| Leverantör | Prosoft |
| Artikelno | 79.86.090.548 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.86.090.548 |
| Leveranstid (dagar) | 7 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Scheduled Siemens 3964R Com Module
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 38.1mm |
| Dybde | 111.25mm |
| Højde | 300mm |

