Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Bæreskinner lodret
| EAN | 3250610671818 |
| Typ | FL466A |
| Leverantör | Hager |
| Artikelno | 79.16.009.318 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.16.009.318 |
| Leveranstid (dagar) | 14 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Hager Orion tilbehør til montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Borehul centerafstand | 25mm |
| EC001285 | EC001285 |
| Højde | 750mm |
| Længde | 15mm |
| Materiale | Stål |
| Stanseform | Firkanthul |
| Type | Specialprogram |
| Type af overflade | Sendzimir galvaniseret |

