Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Montageplade 400x300mm (HxB)
| EAN | 3250610671405 |
| Typ | FL405A |
| Leverantör | Hager |
| Artikelno | 79.16.004.494 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.16.004.494 |
| Leveranstid (dagar) | 14 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 243mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 380mm |
| Materiale | Stål |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

