Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Montagebeslag
| EAN | 3250610671740 |
| Typ | FL450A |
| Leverantör | Hager |
| Artikelno | 79.16.003.990 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.16.003.990 |
| Leveranstid (dagar) | 8 |
| förpackningsstorlek | 10 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Hager Orion tilbehør til montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 30mm |
| Dybde | 30mm |
| EC002625 | EC002625 |
| Højde | 30mm |
| Materiale | Stål |
| Type af tilbehør | 19 tommer rack befæstigelses bøjle |

