Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning PA Grå HSK-K-PG16 Ø10-14mm
| EAN | 4033878410134 |
| Typ | HSK-K-PG16 Ø10-14MM - 1209160014 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.961.187 |
| Tillgänglighet | Lager |
| Lager | Finns i lagerAntal på lager: 55179.13.961.187 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Standard forskruning i plast.
HSK-K PG16
Kabeldiameter: Ø10-14mm kabel
Nøgle 27 for montage.
Farve: Grå RAL735
Plastmateriale: Polyamid V0
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 10mm
HSK-K PG16
Kabeldiameter: Ø10-14mm kabel
Nøgle 27 for montage.
Farve: Grå RAL735
Plastmateriale: Polyamid V0
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 10mm
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| Farve | Grå |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 10mm |
| Gevindstørrelse metrisk/PG | 16 |
| Gevindtype | PG |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Polyamid (PA) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 27mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 7035 |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 10 - 14mm |

