Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning PG9 MS DIN46320-C4 PG9 Ø4
| EAN | 4033878404188 |
| Typ | DIN46320-C4 PG9 Ø4-10MM-1101090101 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.960.036 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Finns i lagerAntal på lager: 4979.13.960.036 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 50 |
| Enhet | St |
Forskruning DIN 46320-C4 PG9 Ø4-10MM-1101090101 PG9 Messing
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindstørrelse metrisk/PG | 9 |
| Gevindtype | PG |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP54 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 15mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 4 - 10mm |

