Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Cable gland 1.4305 HSK-INOX M40X1,5 Ø22
| EAN | 5703472536507 |
| Typ | HSK-INOX M40X1,5 Ø22-32MM - 1673400050 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.024.147 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.024.147 |
| Leveranstid (dagar) | 17 |
| förpackningsstorlek | 5 |
| Minsta försäljning | 5 |
| Enhet | St |
Hummel Cablegland HSK-INOX EMV EX M40X1,5 Ø22-32M - 1.673.4000.50 IP68 stainless steel 1.4305
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Ja |
| For Ex-zone | 1, 2 |
| For Ex-zone støv | 20, 21, 22 |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 8mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Rustfrit stål 304 (V2A) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 50mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 22 - 32mm |

