Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning PA Sort Lang HSK-K-M25 Ø13
| EAN | 4033878410653 |
| Typ | HSK-K-M25X1,5 Ø13-18MM - 1209250130 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.023.368 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.023.368 |
| Leveranstid (dagar) | 19 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 50 |
| Enhet | St |
Forskruning PA Sort Lang HSK-K-M25 Ø13-18mm
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| Farve | Sort |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 15mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Polyamid (PA) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 33mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 9005 |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 13 - 18mm |

