Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning hygienic 1.4404 M16 Ø7,5--10
| EAN | 4033878444665 |
| Typ | HSK-INOX-HD M16x1,5 Ø7,5--10 -1740160350 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.020.882 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.020.882 |
| Leveranstid (dagar) | 12 |
| förpackningsstorlek | 5 |
| Minsta försäljning | 5 |
| Enhet | St |
Forskruning hygienic 1.4404 M16 Ø7,5--10
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP69K |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Rustfrit stål 316 (V4A) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 19mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 7.5 - 10mm |

