Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning PA Blå HSK-K-NPT1 1/4 Ø18
| EAN | 4033878411735 |
| Typ | HSK-K-NPT1 1/4 Ø18-25MM - 1209540270 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.019.725 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.019.725 |
| Leveranstid (dagar) | 21 |
| förpackningsstorlek | 10 |
| Minsta försäljning | 10 |
| Enhet | St |
Standard forskruning i plast.
HSK-K NPT 1 1/4""
Kabeldiameter: Ø18-25mm kabel
Nøgle 42/46 for montage.
Farve: Blå RAL 5012
Plastmateriale: Polyamid V0
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 16mm
HSK-K NPT 1 1/4""
Kabeldiameter: Ø18-25mm kabel
Nøgle 42/46 for montage.
Farve: Blå RAL 5012
Plastmateriale: Polyamid V0
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 16mm
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| Farve | Blå |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 16mm |
| Gevindstørrelse NPT/rørgevind | 1 1/4 tomme |
| Gevindtype | NPT |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Polyamid (PA) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 42mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 5012 |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 18 - 25mm |

