Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning 1.4404 HSK-INOX-EX-D M16
| EAN | 4033878434277 |
| Typ | HSK-INOX-EX-D M16 Ø3-7MM-1632160051 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.016.362 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.016.362 |
| Leveranstid (dagar) | 7 |
| förpackningsstorlek | 25 |
| Minsta försäljning | 25 |
| Enhet | St |
Ex-Forskruning HSK-INOX-EX-D M16 Ø3-7MM-1632160051 IP68 rustfri-stål 1.4404
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Ja |
| For Ex-zone | 1, 2 |
| For Ex-zone støv | 20, 21, 22 |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 16mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Rustfrit stål 316 (V4A) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 22mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 3 - 7mm |

