Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Slangeforskruning IP54/65 SM-N M16X1,5
| EAN | 4033878422960 |
| Typ | SM-N M16X1,5 - 1511160150 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.016.113 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.016.113 |
| Leveranstid (dagar) | 7 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 50 |
| Enhet | St |
Slangeforskruning i plast
SM-N M16x1,5mm
Diameter: Ø20
Nøgle 17 for montage
Passer til SM-Flexslange DN: 10
Materiale: Polyamid
Farve: Sort RAL 9005
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PTC - GL
Temperaturområde: -20 til 80° C
Tæthedsklasse: IP54 med O-ring på tilslutningsgevind, ved fast montage IP65
Gevindlængde: 8mm
SM-N M16x1,5mm
Diameter: Ø20
Nøgle 17 for montage
Passer til SM-Flexslange DN: 10
Materiale: Polyamid
Farve: Sort RAL 9005
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PTC - GL
Temperaturområde: -20 til 80° C
Tæthedsklasse: IP54 med O-ring på tilslutningsgevind, ved fast montage IP65
Gevindlængde: 8mm
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| EC001178 | EC001178 |
| Farve | Sort |
| Forbindelsestype | Gevind |
| Gevindlængde | 8mm |
| Godkendt i kombination med beskyttelsesslange UR | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP54 |
| Materiale forskruning | Polyamid (PA) |
| Nominel diameter | 10mm |
| Porte, formfaktor | Udvendigt gevind |
| Tilslutningsstørrelse på tråd | Ingen |
| Totalhøjde | 23mm |
| Type | Lige |

