Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning EMCMS HSK-M-EMV-D M16 Ø4-8mm
| EAN | 4033878434000 |
| Typ | HSK-M-EMV-D M16X1.5 Ø4-8MM-1631160950 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.015.622 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.015.622 |
| Leveranstid (dagar) | 40 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 50 |
| Enhet | St |
EMC HSK-M-EMV-D M16X1.5 Ø4-8MM-1631160950 Forskruning IP68 Messing
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 17mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 4 - 8mm |

