Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning IP68 MS HSK-M-M32X1,5 Ø18
| EAN | 4033878429785 |
| Typ | HSK-M-M32X1,5 Ø18-25MM - 1609320030 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.013.132 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Finns i lagerAntal på lager: 579.13.013.132 |
| förpackningsstorlek | 25 |
| Minsta försäljning | 25 |
| Enhet | St |
Forskruning HSK-M-M32X1,5 Ø18-25MM - 1609320030 IP68 Messing
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 12mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 40mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 18 - 25mm |

