Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning EMC MS HSK-M-EMV-D M20 Ø10
| EAN | 4033878434017 |
| Typ | HSK-M-EMV-D M20X1.5 Ø10-14MM-1631200030 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.010.960 |
| Tillgänglighet | Lager |
| Lager | Finns i lagerAntal på lager: 30979.13.010.960 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
EMC forskruning i messing, med langt gevind
HSK-M-EMV-D M20x1,5
Kabeldiameter: Ø10-14mm kabel
Nøgle 24 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Klemmeindsats: Mataliseret polyamid.
O-ring: NBR
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K
Gevindlængde: 10mm
HSK-M-EMV-D M20x1,5
Kabeldiameter: Ø10-14mm kabel
Nøgle 24 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Klemmeindsats: Mataliseret polyamid.
O-ring: NBR
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K
Gevindlængde: 10mm
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 10mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 24mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 10 - 14mm |

