Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning PA vinklet- HSK-W-FLEX M20
| EAN | 4033878420263 |
| Typ | HSK-W-FLEX M20X1,5 Ø6-12MM -1314200150 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.008.804 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Finns i lagerAntal på lager: 1679.13.008.804 |
| förpackningsstorlek | 20 |
| Minsta försäljning | 20 |
| Enhet | St |
Vinkel-forskruning i plast med knækbeskyttelse
HSK-W-FLEX M20x1,5mm
Kabeldiameter: Ø6-12mm kabel
Max kabelkappe i flex: Ø13mm
Nøgle 24 for montage
Farve: Sort RAL 9005
Materiale: Polyamid
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68
O-Ring: NBR
Gevindlængde: 9mm
HSK-W-FLEX M20x1,5mm
Kabeldiameter: Ø6-12mm kabel
Max kabelkappe i flex: Ø13mm
Nøgle 24 for montage
Farve: Sort RAL 9005
Materiale: Polyamid
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68
O-Ring: NBR
Gevindlængde: 9mm
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| Farve | Sort |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 9mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Polyamid (PA) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 24mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 9005 |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | 90 ° vinkel |
| Velegnet til kabeldiameter | 6 - 12mm |

