Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning IP68 MS HSK-M-M50X1,5 Ø32
| EAN | 4033878430088 |
| Typ | HSK-M-M50X1,5 Ø32-38MM - 1609500050 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.007.148 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.007.148 |
| Leveranstid (dagar) | 11 |
| förpackningsstorlek | 5 |
| Minsta försäljning | 5 |
| Enhet | St |
Standard forskruning i messing.
HSK-M M50x1,5mm
Kabeldiameter: Ø32-38mm kabel
Nøgle 57 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UL - CSA - GL - VDE
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 9mm
Skulle der være ønske om andre pakningsmaterialer, kan det leveres på forespørgelse.
HSK-M M50x1,5mm
Kabeldiameter: Ø32-38mm kabel
Nøgle 57 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UL - CSA - GL - VDE
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 9mm
Skulle der være ønske om andre pakningsmaterialer, kan det leveres på forespørgelse.
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 9mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 57mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 32 - 38mm |

