Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning IP68 MS HSK-M-M12X1,5 Ø3
| EAN | 4033878429426 |
| Typ | HSK-M-M12X1,5 Ø3-6,5MM- 1609120050 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.007.009 |
| Tillgänglighet | Lager |
| Lager | Finns i lagerAntal på lager: 61879.13.007.009 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Standard forskruning i messing.
HSK-M M12x1,5mm
Kabeldiameter: Ø3-6,5mm kabel
Nøgle 14 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UL - CSA - GL - VDE
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 6,5mm
Skulle der være ønske om andre pakningsmaterialer, kan det leveres på forespørgelse.
HSK-M M12x1,5mm
Kabeldiameter: Ø3-6,5mm kabel
Nøgle 14 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UL - CSA - GL - VDE
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 6,5mm
Skulle der være ønske om andre pakningsmaterialer, kan det leveres på forespørgelse.
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 65mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 14mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 3 - 6.5mm |

