Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Forskruning IP68 MS HSK-M-PG16 Ø7-12mm
| EAN | 4033878429518 |
| Typ | HSK-M-PG16 Ø7-12MM - 1609160015 |
| Leverantör | Hummel |
| Artikelno | 79.13.001.089 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.13.001.089 |
| Leveranstid (dagar) | 10 |
| förpackningsstorlek | 50 |
| Minsta försäljning | 50 |
| Enhet | St |
Forskruning HSK-M-PG16 Ø7-12MM - 1609160015 IP68 Messing
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 65mm |
| Gevindstørrelse metrisk/PG | 16 |
| Gevindtype | PG |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 24mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 7 - 12mm |

