Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Sokkel H150 for skab B500 D200 mm
| EAN | 3250610673270 |
| Typ | FL957A |
| Leverantör | Hager |
| Artikelno | 79.12.016.952 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.12.016.952 |
| Leveranstid (dagar) | 14 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Hager Orion sokkel til montageskabe type FL113A/FL163A/FL119A/FL169A
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 500mm |
| Byggebrede for cabinet | 500mm |
| Dybde | 200mm |
| EC000721 | EC000721 |
| Egnet til udendørs opsætning | Nej |
| Farve | Grå |
| Højde | 150mm |
| Indbygningsdybde for tavleindbygning | 200mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Sokkel, komplet |
| Velegnet til ind/udblæsning | Nej |

