Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Montageplade metal H950 W600
| EAN | 3250610674536 |
| Typ | FL416A |
| Leverantör | Hager |
| Artikelno | 79.12.016.787 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.12.016.787 |
| Leveranstid (dagar) | 14 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 543mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 930mm |
| Materiale | Aluminium |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

