Oväntat fel - försök igen.
Tack för ditt intresse - vi kommer att återvända!
Montageplade metal H600 W600
| EAN | 3250610671467 |
| Typ | FL411A |
| Leverantör | Hager |
| Artikelno | 79.12.016.774 |
| Tillgänglighet | Skaffevare |
| Lager | Antal på lager: 079.12.016.774 |
| Leveranstid (dagar) | 14 |
| förpackningsstorlek | 1 |
| Minsta försäljning | 1 |
| Enhet | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Värde |
|---|---|
| Bredde | 543mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 580mm |
| Materiale | Stål |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

