Shock absorbers
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- Pneumatic drives
- Cylinders with piston rod
- Rodless cylinders
- Semi-rotary drives
- Tandem, high-force and multi-position cylinders
- Drives with guides
- Stopper cylinder and feed separator
- Clamping cylinders
- Bellows and diaphragm drives
- Rotary indexing tables
- Valve actuators for process automation
- Shock absorbers
- Classic
- Cylinder attachments and accessories
- Servo-pneumatic positioning systems
- Electromechanical drives
- Motors and controllers
- Grippers
- Handling systems
- Vacuum technology
- Valves
- Valve terminals
- Sensors
- Compressed air preparation
- Pneumatic fittings system
- Electrical connector technology
- Control technology
- Software
- Other pneumatic equipment
- Pneumatic drives
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Montageplade kunststof H800 L600
| sch-product-heading-ean | 3250610671689 |
| sch-product-heading-type | FL429A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.016.884 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.016.884 |
| Arrival time (days) | 8 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 2 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion montageplade, polyester 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 545mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 735mm |
| Materiale | Plastik |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Stansning | Nej |

