Distributors
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
IEC 60870-5-104 Server Com Module
| sch-product-heading-ean | 5703472350936 |
| sch-product-heading-type | MVI56-104S |
| Supplier | Prosoft |
| sch-product-heading-productno | 79.86.090.221 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.86.090.221 |
| Arrival time (days) | 7 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
IEC 60870-5-104 Server Com Module
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 38.1mm |
| Dybde | 111.25mm |
| Højde | 300mm |

