Plug connectors
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Sokkel H150 for skab B600 D250 mm
| sch-product-heading-ean | 3250610673294 |
| sch-product-heading-type | FL959A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.016.978 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.016.978 |
| Arrival time (days) | 7 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion sokkel til montageskabe type FL116A/FL173A/FL113A/FL163A/FL129A/FL179A
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 600mm |
| Byggebrede for cabinet | 600mm |
| Dybde | 250mm |
| EC000721 | EC000721 |
| Egnet til udendørs opsætning | Nej |
| Farve | Grå |
| Højde | 150mm |
| Indbygningsdybde for tavleindbygning | 250mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Sokkel, komplet |
| Velegnet til ind/udblæsning | Nej |

