Accessories for vacuum
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Forskruning hygienic 1.4404 M16 Ø7,5--10
| sch-product-heading-ean | 4033878444665 |
| sch-product-heading-type | HSK-INOX-HD M16x1,5 Ø7,5--10 -1740160350 |
| Supplier | Hummel |
| sch-product-heading-productno | 79.13.020.882 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.13.020.882 |
| Arrival time (days) | 12 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 5 |
| sch-product-heading-minimumsale | 5 |
| sch-product-heading-unit | St |
Forskruning hygienic 1.4404 M16 Ø7,5--10
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP69K |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Rustfrit stål 316 (V4A) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 19mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 7.5 - 10mm |

