Accessories for vacuum
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Forskruning PG9 MS DIN46320-C4 PG9 Ø4
| sch-product-heading-ean | 4033878404188 |
| sch-product-heading-type | DIN46320-C4 PG9 Ø4-10MM-1101090101 |
| Supplier | Hummel |
| sch-product-heading-productno | 79.13.960.036 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | In stocksch-product-current-available4979.13.960.036 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 50 |
| sch-product-heading-minimumsale | 50 |
| sch-product-heading-unit | St |
Forskruning DIN 46320-C4 PG9 Ø4-10MM-1101090101 PG9 Messing
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindstørrelse metrisk/PG | 9 |
| Gevindtype | PG |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP54 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 15mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 4 - 10mm |

