There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
RS485/422 Modbus Serial Module
| sch-product-heading-ean | 5703472461311 |
| sch-product-heading-type | ILX34-MBS485 |
| Supplier | Prosoft |
| sch-product-heading-productno | 79.89.014.712 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-l |
| sch-product-heading-instock | In stocksch-product-current-available579.89.014.712 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
RS485/422 Modbus Serial Module for CompactLogix L1 and Point I/O Adapters
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 12mm |
| Dybde | 75.5mm |
| Højde | 56mm |

