There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Modbus Serial Lite Com Module
| sch-product-heading-ean | 5703472350783 |
| sch-product-heading-type | MVI69L-MBS |
| Supplier | Prosoft |
| sch-product-heading-productno | 79.86.090.072 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.86.090.072 |
| Arrival time (days) | 3 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Modbus Serial Lite Com Module
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 35mm |
| Dybde | 87mm |
| Højde | 118mm |

