There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
POE12VDC @ 0.67A with 2-pin connector
| sch-product-heading-ean | 5703472350349 |
| sch-product-heading-type | POE-48I-12S-2 |
| Supplier | Prosoft |
| sch-product-heading-productno | 79.86.089.630 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.86.089.630 |
| Arrival time (days) | 7 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
POE12VDC @ 0.67A with 2-pin connector
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 76mm |
| Dybde | 83mm |
| Højde | 38mm |

