800FM Metal.
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection.
- Condition Monitoring.
- Connection Devices.
- Drives & Motors.
- Energy Monitoring.
- Human Machine Interface.
- SOF Software.
- Industrial Computers and Monitors.
- Input/Output (I/O) Modules.
- Motion Control.
- Motor Control.
- Network Security & Infrastructure.
- Power Supplies.
- Programmable Controllers.
- Push Buttons & Signaling Devices.
- Relays & Timers.
- Safety Products.
- Sensors & Switches.
- Signal Interface.
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Forskruning IP68 MS Lang HSK-M-PG9
| sch-product-heading-ean | 4033878429327 |
| sch-product-heading-type | HSK-M-PG9 Ø4-8MM - 1609090060 |
| Supplier | Hummel |
| sch-product-heading-productno | 79.13.965.015 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.13.965.015 |
| Arrival time (days) | 17 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 50 |
| sch-product-heading-minimumsale | 50 |
| sch-product-heading-unit | St |
Forskruning HSK-M-PG9 Ø4-8MM - 1609090060 Lang IP68 Messing
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 10mm |
| Gevindstørrelse metrisk/PG | 9 |
| Gevindtype | PG |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 17mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 4 - 8mm |

