800FM Metal.
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection.
- Condition Monitoring.
- Connection Devices.
- Drives & Motors.
- Energy Monitoring.
- Human Machine Interface.
- SOF Software.
- Industrial Computers and Monitors.
- Input/Output (I/O) Modules.
- Motion Control.
- Motor Control.
- Network Security & Infrastructure.
- Power Supplies.
- Programmable Controllers.
- Push Buttons & Signaling Devices.
- Relays & Timers.
- Safety Products.
- Sensors & Switches.
- Signal Interface.
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Forskruning EMC MS Lang HSK-M-M25 Ø13
| sch-product-heading-ean | 4033878441497 |
| sch-product-heading-type | HSK-M-EMV-M25X1.5 Ø13-18MM - 1691250030 |
| Supplier | Hummel |
| sch-product-heading-productno | 79.13.010.834 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | In stocksch-product-current-available1079.13.010.834 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 25 |
| sch-product-heading-minimumsale | 25 |
| sch-product-heading-unit | St |
EMC HSK-M-EMV-M25X1.5 Ø13-18MM - 1691250030 Forskruning lang IP68 Messing
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 12mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 30mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 13 - 18mm |

