There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Bæreskinner lodret
| sch-product-heading-ean | 3250610671818 |
| sch-product-heading-type | FL466A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.16.009.318 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.16.009.318 |
| Arrival time (days) | 14 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion tilbehør til montageskabe type FLxxxA og B
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Borehul centerafstand | 25mm |
| EC001285 | EC001285 |
| Højde | 750mm |
| Længde | 15mm |
| Materiale | Stål |
| Stanseform | Firkanthul |
| Type | Specialprogram |
| Type af overflade | Sendzimir galvaniseret |

