There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Forskruning IP68 MS HSK-M-M20X1,5 Ø5-9mm
| sch-product-heading-ean | 4033878429617 |
| sch-product-heading-type | HSK-M-M20X1,5 Ø5-9MM - 1609200031 |
| Supplier | Hummel |
| sch-product-heading-productno | 79.13.020.992 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.13.020.992 |
| Arrival time (days) | 13 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 50 |
| sch-product-heading-minimumsale | 50 |
| sch-product-heading-unit | St |
Forskruning IP68 MS HSK-M-M20X1,5 Ø5-9mm
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 10mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 22mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 5 - 9mm |

