There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Forskruning 1.4305 HSK-INOX M20X1,5 Ø7
| sch-product-heading-ean | 4033878431412 |
| sch-product-heading-type | HSK-INOX M20X1,5 Ø7-12MM - 1612200051 |
| Supplier | Hummel |
| sch-product-heading-productno | 79.13.014.209 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.13.014.209 |
| Arrival time (days) | 7 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 10 |
| sch-product-heading-minimumsale | 10 |
| sch-product-heading-unit | St |
Forskruning HSK-INOX M20X1,5 Ø7-12MM - 1612200051 IP68 rustfri-stål 1.4305
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Ja |
| For Ex-zone | 1, 2 |
| For Ex-zone støv | 20, 21, 22 |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Rustfrit stål 304 (V2A) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 24mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 7 - 12mm |

