There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Forskruning EMC MS HSK-M-EMV-M63X1.5 Ø37
| sch-product-heading-ean | 4033878441916 |
| sch-product-heading-type | HSK-M-EMV-M63X1.5 Ø37-44MM - 1691630050 |
| Supplier | Hummel |
| sch-product-heading-productno | 79.13.010.148 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.13.010.148 |
| Arrival time (days) | 14 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 5 |
| sch-product-heading-minimumsale | 5 |
| sch-product-heading-unit | St |
EMC HSK-M-EMV-M63X1.5 Ø37-44MM - 1691630050 Forskruning IP68 Messing
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 10mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 64mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 37 - 44mm |

