There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
DIN.sk indsats for skab H650 B400 mm
| sch-product-heading-ean | 3250610672341 |
| sch-product-heading-type | FL983A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.018.031 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.018.031 |
| Arrival time (days) | 14 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion tilbehør til montageskabe type FLxxxA og B
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal DIN-skinner | 4 |
| Antal moduler pr. DIN-skinne | 72 |
| Bredde | 400mm |
| EC002575 | EC002575 |
| Højde | 650mm |
| Med bus-skinne | Nej |
| Udvidelsesmulighed | Nej |

