There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Montageplade kunststof H300 L250
| sch-product-heading-ean | 3250610671610 |
| sch-product-heading-type | FL422A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.016.826 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.016.826 |
| Arrival time (days) | 14 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 2 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion montageplade, polyester 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 195mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 235mm |
| Materiale | Plastik |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Stansning | Nej |

