There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Montageplade metal H500 W500
| sch-product-heading-ean | 3250610671443 |
| sch-product-heading-type | FL409A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.016.758 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.016.758 |
| Arrival time (days) | 8 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 443mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 480mm |
| Materiale | Stål |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

